Pierwsza
wizyta

lek. stom. Kamila Gądek

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Lwowie. Zagraniczny dyplom znostryfikowałam w Białymstoku. Od 2011 roku współpracuję z kliniką doktora Romana Borczyka, zyskujac tutaj doświadczenie i umiejętności. Aktywnie uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewniam swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta. W klinice zajmuję się leczeniem dzieci, chirurgią, stomatologią zachowawczą i periodontologią.

lek. stom. Agata Pleszyniak

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na kierunku lekarsko-dentystycznym. W roku 2005-2006 byłam nagrodzona stypendium naukowym. Podczas studiów byłam członkiem w naukowym kole ortodontycznym. W 2009r. zdobyłam drugie miejsce, w sesji stomatologicznej podczas czwartej międzynarodowej konferencji naukowej studentów i młodych lekarzy, za prace naukową „Złota proporcja w ocenie rysów twarzy”. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych celem zapewnienia jak największego komfortu i skuteczności leczenia swoich pacjentów. Wykorzystuje najnowocześniejsze metody i procedury leczenia oraz urządzenia diagnostyczne. W klinice zajmuję się stomatologią dziecięcą, ortodoncją oraz stomatologią zachowawczą.

lek. stom. Sonia Sekuła

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, dyplomowanym lekarzem dentystą oraz lekarzem medycyny estetycznej. W trakcie studiów aktywnie uczestniczyłam w życiu kół naukowych (m. in. Koła Chirurgii Stomatologicznej) oraz w zjazdach organizowanych z ramienia Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Zdobyłam również II miejsce w sekcji stomatologicznej w ramach International Medical Student’s Conference. Publikacje mojego autorstwa prezentowane były w czasopismach takich jak „Przegląd Lekarski”, czy „Stomatologia współczesna”. Swoje kwalifikacje systematycznie poszerzam na licznych sympozjach oraz kursach. W klinice Doktora Borczyka zajmuję się zarówno stomatologią ogólną, jak i pracą z dziećmi, na pierwszym miejscu stawiając dobro oraz komfort Pacjenta.

W wolnych chwilach zajmuję się fotografią – zdobyłam srebrny medal Fotoklubu RP na Międzynarodowym Salonie Fotografii Artystycznej Lekarzy. Pasjonuję się motoryzacją, podróżami – w szczególności turystyką motocyklową oraz sportami zimowymi. Ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia, w wolnych chwilach gram na fortepianie.

lek. stom. Katarzyna Kołtun

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w 2013 roku. Staż podyplomowy odbyłam w Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental ze względu na zainteresowanie tematyką dysfunkcji narządu żucia. Od czasu ukończenia studiów regularnie uczestniczę w kursach i wykładach doskonalących moje umiejętności.
Interesuje mnie wiele dziedzin stomatologii, szczególnie stomatologia zachowawcza i protetyka. Chętnie pracuję z małymi Pacjentami. W moim zawodzie za najważniejsze uważam to aby nowoczesne osiągnięcia medycyny spotkały się z potrzebami i oczekiwaniami Pacjenta.

lek. stom. Martyna Gryndys

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W czasie studiów zostałam wyróżniona Stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Jako studentka aktywnie uczestniczyłam w życiu kół naukowych, m.in. koła protetyki stomatologicznej, a także w sympozjach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii.

Jestem autorką publikacji naukowych w czasopismach branżowych, m.in. „Protetyka Stomatologiczna”, „Twój Przegląd Stomatologiczny”.

Systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. W Klinice zajmuję się stomatologią ogólną, ale także przyczyniam się do poprawy uśmiechu naszych najmłodszych Pacjentów.

W wolnych chwilach oddaję się swojej pasji, jaką jest muzyka. Ukończyłam Szkołę Muzyczną w klasie trąbki i fortepianu.

lek. stom. Anna Grała-Golec

Moja praca zawodowa ukierunkowana jest na stomatologię zachowawczą oraz pedodoncję. Nieustannie podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach. Jestem zwolenniczką mało inwazyjnych metod leczenia, w czym pomaga mi używanie powiększenia do każdego zabiegu. W swojej pracy szczególnie realizuję się w stomatologii dziecięcej, wiedząc jak ważna jest profilaktyka, która przyniesie duże efekty w przyszłości.

Prywatnie bardzo lubię podróże z Rodziną oraz aktywne spędzanie czasu.

lek. stom. Marta Kornas

W 2009 ukończyła studia na wydziale lekarsko – dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów odbywała praktyki w renomowanych placówkach w Sztokholmie. Przez dekadę zdobywała doświadczenie zawodowe na terenie Niemiec i Szwajcarii, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę na licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Jest studentką podyplomowego kierunku ortodoncji na austriackim Uniwersytecie w Krems.

W naszej Klinice przekłada zagraniczne kompetencje na pracę na najwyższym poziome w dziedzinach ortodoncji i stomatologii dziecięcej. Do wszystkich Pacjentów podchodzi holistycznie, dbając jednocześnie o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Jest serdeczną i otwartą na potrzeby drugiego człowieka profesjonalistką.