Pierwsza
wizyta

dr n. med. Izabela Walawender

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydział stomatologii. Pracę zawodową łączę skutecznie z rozwojem naukowym. W 2012 roku rozpoczęłam studia doktoranckie na ŚUM w Katowicach, a w 2014 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem dyplomowanym specjalistą w zakresie stomatologii dziecięcej. Jestem autorem wielu publikacji naukowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych dotyczących zarówno leczenia stomatologicznego jak i ortodontycznego.

lek. dent. Kamila Gądek

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Lwowie. Zagraniczny dyplom znostryfikowałam w Białymstoku. Od 2011 roku współpracuję z kliniką doktora Romana Borczyka, zyskujac tutaj doświadczenie i umiejętności. Aktywnie uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewniam swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta. W klinice zajmuję się leczeniem dzieci, stomatologią zachowawczą i periodontologią.

lek. dent. Agata Pleszyniak

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na kierunku lekarsko-dentystycznym. W roku 2005-2006 byłam nagrodzona stypendium naukowym. Podczas studiów byłam członkiem w naukowym kole ortodontycznym. W 2009r. zdobyłam drugie miejsce, w sesji stomatologicznej podczas czwartej międzynarodowej konferencji naukowej studentów i młodych lekarzy, za prace naukową „Złota proporcja w ocenie rysów twarzy”. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych celem zapewnienia jak największego komfortu i skuteczności leczenia swoich pacjentów. Wykorzystuje najnowocześniejsze metody i procedury leczenia oraz urządzenia diagnostyczne. W klinice specjalizuję się w stomatologii dziecięcej oraz stomatologii zachowawczej.

lek. dent. Sonia Sekuła

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, dyplomowanym lekarzem dentystą oraz lekarzem medycyny estetycznej. W trakcie studiów aktywnie uczestniczyłam w życiu kół naukowych (m. in. Koła Chirurgii Stomatologicznej) oraz w zjazdach organizowanych z ramienia Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Zdobyłam również II miejsce w sekcji stomatologicznej w ramach International Medical Student’s Conference. Publikacje mojego autorstwa prezentowane były w czasopismach takich jak „Przegląd Lekarski”, czy „Stomatologia współczesna”. Swoje kwalifikacje systematycznie poszerzam na licznych sympozjach oraz kursach. W klinice Doktora Borczyka zajmuję się zarówno stomatologią ogólną, jak i pracą z dziećmi, na pierwszym miejscu stawiając dobro oraz komfort Pacjenta.

W wolnych chwilach zajmuję się fotografią – zdobyłam srebrny medal Fotoklubu RP na Międzynarodowym Salonie Fotografii Artystycznej Lekarzy. Pasjonuję się motoryzacją, podróżami – w szczególności turystyką motocyklową oraz sportami zimowymi. Ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia, w wolnych chwilach gram na fortepianie.

Dr n. med. Dawid Borowik

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, podyplomowych studiów Zarządzania w służbie zdrowia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz podyplomowych menadżerskich MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz wolontariuszem Maltańskiej Służby Medycznej. Bogate doświadczenie zdobyłem w szpitalach województwa śląskiego oraz (w latach 2004-2006) w Szpitalu Klinicznym w Stuhlingen w Niemczech. Od 2009 roku pracuję w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu w Oddziale Klinicznym Kardioanestezji i Intensywnej Terapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie prowadzę znieczulenia do operacji serca i naczyń, przeszczepów serca i płuc, prowadzę pacjentów w oddziałach pooperacyjnych i intensywnej terapii.

Poza pracą, jestem aktywnym członkiem Ruchu Światło Życie rejonu tarnogórskiego, chórzystą w chórze Fresco oraz uczestnikiem Amatorskiej Sekcji Tenisa Stołowego w Tarnowskich Górach. Wspólnie z żoną zajmuję się projektowaniem ogrodów i terenów zieleni. Kocham grę na gitarze, książki, filmy, podróże i dobrą kuchnię. Poza tenisem, znajduje czas na pływanie i piłkę nożną.