Pierwsza
wizyta

Monika Wlazło

KOORDYNATOR ZESPOŁU ASYSTY / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, w Klinice dr Borczyka pracuję od 2008 roku. W obecnej chwili asystuję przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej i leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci, co niewątpliwie jest moją największa pasją. Praca w Klinice daje mi możliwość rozwoju zawodowego jak również zrozumienie potrzeb innych zwłaszcza Naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.

Aneta Płatek

KOORDYNATOR ZESPOŁU ASYSTY / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną związana z Kliniką Doktora Borczyka i Dentolandią od 2009 r. Asystuję przy zabiegach chirurgicznych oraz przy pracy z dziećmi.
Praca ta daje mi dużą satysfakcję w poznawaniu nowych ludzi jak i możliwości rozwoju, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. Dzięki temu, mogę bardziej świadomie, z jeszcze większą wiedzą i skutecznością, pomagać naszym pacjentom, zarówno tym dorosłym jak i tym najmniejszym.

Agnieszka Ratka

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną w Klinice Doktora Borczyka. Piastuję stanowisko asystentki ortodontycznej jak również spełniam się obsługując najmłodszych Pacjentów. W pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm jak również dobrą atmosferę. Wraz ze swoimi koleżankami i kolegami dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się u nas dobrze i byli fachowo obsłużeni.

Anna Pałka

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. W klinice dr Borczyka asystuję podczas zabiegów protetycznych oraz przy wizytach najmłodszych Pacjentów. Dzięki zaangażowaniu w trakcie pracy zabiegi przebiegają sprawnie i komfortowo dla pacjenta w każdym wieku. Doświadczenie zdobyte przy codziennym kontakcie z pacjentami pozwala sprostać ich oczekiwaniom podczas wizyty w naszej klinice.

Magdalena Buba

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną Higienistką stomatologiczną oraz dyplomowaną Asystentką stomatologiczną. Zawód Higienistki stomatologicznej, który wykonuję od wielu lat przynosi mi dużo przyjemności i satysfakcji. Moim priorytetem jest przekazanie informacji pacjentowi w jaki sposób powinien dbać o swoją jamę ustną. Dobra higiena jamy ustnej jest fundamentem do dalszych działań lekarzy specjalistów, jest jednym z ważniejszych czynników dobrego samopoczucia każdego pacjenta. Staram się nieustannie poszerzać swoją dotychczasową wiedzę poprzez uczestnictwo w ważnych: Konferencjach, Szkoleniach, Kongresach, kursach, na wykładach a także podczas warsztatów branżowych.
Uwielbiam mountain hiking, jazdę na rowerze górskim, amatorskie malarstwo na płótnie.

Magdalena Tyc

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Aleksandra Lachowicz

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Alicja Urbańska

POMOC STOMATOLOGICZNA

Paulina Galbas

POMOC STOMATOLOGICZNA

Studiuję kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Praca w klinice daje mi ogromną satysfakcję, ponieważ mogę zdobywać doświadczenie w kontakcie z pacjentem oraz rozwijać swoje kompetencje. Dbam o to, aby każdy pacjent uzyskał u nas oczekiwaną pomoc, czuł się komfortowo podczas leczenia oraz opuszczał klinikę zadowolony.

Żaneta Prusko

POMOC STOMATOLOGICZNA

Julia Śrama

POMOC STOMATOLOGICZNA

Magdalena Bajek

POMOC STOMATOLOGICZNA

Justyna Kanas-Torka

PIELĘGNIARKA ANESTEZJOLOGICZNA