Pierwsza
wizyta

Agnieszka Ratka

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną w Klinice Doktora Borczyka. Piastuję stanowisko asystentki ortodontycznej jak również spełniam się obsługując najmłodszych Pacjentów. W pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm jak również dobrą atmosferę. Wraz ze swoimi koleżankami i kolegami dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się u nas dobrze i byli fachowo obsłużeni.

Monika Wlazło

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, w Klinice dr Borczyka pracuję od 2008 roku. W obecnej chwili asystuję przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej i leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci, co niewątpliwie jest moją największa pasją. Praca w Klinice daje mi możliwość rozwoju zawodowego jak również zrozumienie potrzeb innych zwłaszcza Naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.

Aneta Płatek

Dorota Szweda

Anna Pałka

Aleksandra Grzelak

Jestem dyplomowaną asystentką Stomatologiczną. Kilka lat temu dołączyłam do Kliniki Doktora Borczyka ponieważ podzielam pasję z jaką pracują ludzie tworzący tą Klinikę. Jestem bardzo zaangażowana we wspólną wspólną pracę i pomoc w tworzeniu miejsca, w którym pacjent czuje się bezpieczny i szczęśliwy.
Praca w Klinice daje mi również możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.