Pierwsza
wizyta

Monika Wlazło

KOORDYNATOR ZESPOŁU ASYSTY / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, w Klinice dr Borczyka pracuję od 2008 roku. W obecnej chwili asystuję przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej i leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci, co niewątpliwie jest moją największa pasją. Praca w Klinice daje mi możliwość rozwoju zawodowego jak również zrozumienie potrzeb innych zwłaszcza Naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.

Aneta Płatek

KOORDYNATOR ZESPOŁU ASYSTY / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną związana z Kliniką Doktora Borczyka i Dentolandią od 2009 r. Asystuję przy zabiegach chirurgicznych oraz przy pracy z dziećmi.
Praca ta daje mi dużą satysfakcję w poznawaniu nowych ludzi jak i możliwości rozwoju, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. Dzięki temu, mogę bardziej świadomie, z jeszcze większą wiedzą i skutecznością, pomagać naszym pacjentom, zarówno tym dorosłym jak i tym najmniejszym.

Magdalena Buba

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną Higienistką stomatologiczną oraz dyplomowaną Asystentką stomatologiczną. Zawód Higienistki stomatologicznej, który wykonuję od wielu lat przynosi mi dużo przyjemności i satysfakcji. Moim priorytetem jest przekazanie informacji pacjentowi w jaki sposób powinien dbać o swoją jamę ustną. Dobra higiena jamy ustnej jest fundamentem do dalszych działań lekarzy specjalistów, jest jednym z ważniejszych czynników dobrego samopoczucia każdego pacjenta. Staram się nieustannie poszerzać swoją dotychczasową wiedzę poprzez uczestnictwo w ważnych: Konferencjach, Szkoleniach, Kongresach, kursach, na wykładach a także podczas warsztatów branżowych.
Uwielbiam mountain hiking, jazdę na rowerze górskim, amatorskie malarstwo na płótnie.

Aleksandra Lachowicz

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Weronika Czech

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Żaneta Ochabowicz

POMOC STOMATOLOGICZNA

Julia Śrama

POMOC STOMATOLOGICZNA

Agnieszka Jonczyk

Justyna Kanas-Torka

PIELĘGNIARKA ANESTEZJOLOGICZNA