Pierwsza
wizyta

lek stom. Daria Wojcieszko

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. W trakcie studiów byłam nagrodzona Stypendium Rektora.
Po studiach pracowałam jako nauczyciel akademicki na Katedrze Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie współpracowałam z wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie i zdobyłam wiele umiejętności.

Głównym obiektem moich zainteresowań jest ortodoncja w tym ortodoncja wczesna, stomatologia dziecięca i chirurgia. Stale pogłębiam swoją wiedzę w tych kierunkach.
Obecnie aktywnie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach celem podnoszenia swoich umiejętności, zarówno praktycznych jak i teoretycznych aby jak najlepiej sprostać problemom moich Pacjentów.
W pracy najważniejszy jest dla mnie komfort i dobre samopoczucie pacjenta oraz dokładność wykonywanych zabiegów.