Pierwsza
wizyta

lek. dent. Anna Ratoń

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów byłam członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii gdzie pełniłam funkcję koordynatora do spraw szkoleń oraz reprezentanta oddziału PTSS Gdańsk na forum ogólnopolskim. Staż podyplomowy odbyłam w Krakowie, gdzie nauczyłam się pracy zespołowej.
Dzięki dużej ilości Pacjentów oraz wysokim standardom leczenia nabyłam doświadczenie i rozwinęłam umiejętności praktyczne, które wykorzystuje w swojej codziennej pracy.
Nieustannie kładę duży nacisk na podnoszenie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności zawodowych, czego dowodem jest uczestnictwo w licznych kursach i sympozjach stomatologicznych. Stałe dokształcanie się pozwala mi leczyć pacjentów według najnowszych trendów.
W 2015r rozpoczęłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. W pracy do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Jestem osobą otwartą z dużymi pokładami empatii i zrozumienia.
Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja i uśmiech Pacjenta. W Klinice Doktora Borczyka zajmuję się stomatologią dorosłych jak i najmłodszych Pacjentów.

Jestem także absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Zamościu, gdzie ukończyłam klasę fortepianu. W chwilach wolnych od pracy lubię żeglować, grać w tenisa, jeździć konno oraz podróżować.

Nagrody / Wyroznienia / Certyfikaty:

cert-ar1cert-ar2cert-ar3cert-ar4cert1cert3cert4cert5cert6cert7cert8skmbt_c25316030715550cert2